Kurumsal

Dalaman Havalimanı Araçkiralama Firması :

Müşteri memnuniyeti, dürüst çalışma ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç kiralama hizmeti veren Dalaman City Car Rent A Car2008 yılında kurulmuş olup, Dalaman Havaalanı başta olmak üzere, Dalaman, Ortaca, Dalyan, Sarıgerme, Köyceğiz, Fethiye, Göcek, Kalkan, Kaş, Datca, Bodrum, Gökova da, uzun ve kısa dönem her türlü kiralama ihtiyacınızı karşılayabilecek, sürücü kiralama, VIP hizmetler, transfer, mini, ekonomik, dizel, aile, otomatik vites, minibüs, konfor ve lüx sınıflardaki geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Hizmet alanımız Dalaman ile sınırlı değildir. Ofislerimizde iş anlaşmaları yoluyla, Dalaman bölgesi haricinde İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bodrum ,ve Marmaris, bölgelerinde diğer çözüm ortaklarımız ile yerel işbirlikleri de yapıyoruz.

Dalaman City  Rent A Car düşük fiyatla araba kiralayabileceğiniz online rezervasyonu olan, arama motoru ile istediğinize kolayca ulaşabileceğiniz bir web sitesi ile hizmet veren, %100 müşteri memnuniyeti ile 7/24 online hizmet veren dürüst bir araç kiralama şirketidir.

Güvenilir, Hızlı teslimat ve Yeni araçlarla Kalitemizi her zaman yükselttiğimize ve sizlere daha iyi hizmet vereceğimize inanıyoruz.
Whatsapp Telefon